Форум для друзей!)

Объявление

Добро пожалувать на Броварской форум!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для друзей!) » Здоровье » Брекеты


Брекеты

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Добрый день. Я хочу исправить ребенку зубки. И врач сказал что для этого нужно носить брекеты. Скажите где их можно хорошо и недорого поставить в Тернополе. Всем спасибо за советы.

0

2

да брекеты ставят в любой стоматологии. вот только разница в том что стоит это у всех по разному. так что походите по ним и все по узнавайте на месте это будет намного лучше и проще.

0

3

та гдеб их не поставили с ними очень не удобно ходить. поэтому я не вижу смысла перебирать клиники. все они все делают одинаково. хотя конечно все решать только вам.

0

4

Так у дітей часто бувають нерівні зуби і безумовно, щоб їх вирівняти потрібно носити брекети певний час. І тут ваш лікар у всьому правий. А так поставити добре і за доступною ціною брекети в Тернополі в клініці Діамант. Я там теж їх доньці ставила. І вся процедура пройшла швидко, добре і безболісно. Там лікарі добре ставляться до пацієнтів і все роблять чудово. Я не шкодую, що до них привела свою дитину.

0

5

це зараз для багатьох є дуже актуальним

0

6

Давно хочу собі брекети поставити, оскільки маю неправильний прикус і кілька передніх зубів сильно викривлені, через що не можу спокійно посміхатися та сміятися. Стоматологічні клініки вже відвідувала з консультацією та уточнювала, одну вибрала завдяки сайту https://uamedtours.com.ua/directions/stomatologiya , а крім брекетів ще й на вініри заманилася. Дуже хочеться мати гарну, білосніжну посмішку.

0


Вы здесь » Форум для друзей!) » Здоровье » Брекеты