Форум для друзей!)

Объявление

Добро пожалувать на Броварской форум!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для друзей!) » Байки-Загибайки » порадьте хорошу школу програмування


порадьте хорошу школу програмування

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Как можно привить ребенку любовь к программированию?

0

2

Можу порадити тобі записати свою дитину на програмування майнкрафт для дітей до цієї школи. Учні навчаються програмувати серед MineCraft однією з найперспективніших і найпопулярніших мов програмування Python. Більш маленьких дітей без підготовки ми навчаємо MineCraft на Scratch. Стимулом є можливість підвищення рівня героя за лічені хвилини.

0

3

Підкажіть де можна знайти актуальну інформацію про навчальні заклади Києва? Цікавлять ліцеї

0

4

Вся актуальна інформація про навчальні заклади зібрана на сайті SchoolHub, раджу Вам звернути увагу на ліцей 145 https://schoolhub.com.ua/ua/catalog/sch … 145-lyceum Діти знайомих там навчаються, дуже задоволені програмою навчання та умовами. Вступ до цього ліцею проводиться на основі конкурсних випробувань при наявності вільних місць.

0

5

Клієнтам майстерні «НА ДОМУ» не потрібно довіряти неперевіреним приватним виконавцям, демонтувати та відправляти агрегат у стаціонарний сервісний центр. Наші майстри мають у своєму розпорядженні все належне обладнання для якісної діагностики та ремонту варильних панелей на виїзді.Фахівці майстерні "НА ДОМУ" здатні впоратися з поломкою будь-якого рівня складності та відновити зламаний пристрій.Якісний варильних панелей на дому у замовника. Виїзд по Тернополю та області. ✅ Гарантія. | СЦ «На Дому» ☎️ (096) 991-93-13

0

6

Я сама заинтересовалась программированием, не так давно. Оказывается тут есть много направлений, так что каждый желающий сможет освоить что-то новое и интересное ему. Я выучила направление  создание игры на unity, прослушала курс в онлайн школе unity3dschool и это был первый этап на пути к хорошей и интересной работе.

0

7

Мы долго искали хорошую школу программирования и нашли  IT FUTURE и записались на  курсы по разработке игр  ! Занятия очень интересные, проходят в игровой форме, что позволяет легче усвоить материал. Дочка в восторге просто от того, чем они занимаются на курсах! А мне приятно, что мой ребенок занимается тем, что ей нравится и под руководством замечательных преподавателей.

0

8

Я бы тоже хотела курсы пройти, ищу какие лучше.

0

9

Я люблю обучаться новому, это всегда даёт вдохновение.

0

10

Хочу в ближайшее время пройти курс по qa, какой порекомендуете?

0

11

Когда я решила изменить свой карьерный путь и погрузиться в мир IT, передо мной встал вопрос выбора места обучения.Скажу так, qa automation курсы  https://dan-it.com.ua/program/kiev/qa/  в школе DAN.IT в Киеве стали идеальным решением для меня. Помимо теоретической базы, я получила огромное количество практики, что, безусловно, является одним из главных преимуществ. Преподаватели школы всегда готовы прийти на помощь и разъяснить сложные моменты. Также стоит отметить, что после окончания курсов многим студентам предоставляются реальные вакансии. Это говорит о высоком уровне доверия к выпускникам школы.

0

12

Уляяля написал(а):

Я бы тоже хотела курсы пройти, ищу какие лучше.

   Нещодавно знадобилися курси програмування. За порадою знайомого, звернувся в "Lemon School"   
Тут великий вибір навчальних напрямків, кожен може обрати для себе потрібне навчання... Заняття проходять в зручний час і ментори завжди готові допомогти.   
Школа програмування "Лимон" https://lemon.school/ є однією з найкращих на сьогоднішній день.

0

13

Привіт, друзі! Де можна знайти онлайн-курси з програмування в Україні?

0

14

Привіт! Моя подруга навчається на освітній платформі robot_dreams, і вони мають курси з програмування. Можливо, варто просто перейти на їхній сайт https://robotdreams.cc/uk та дізнатись усі подробиці про курси самостійно. Я не можу дати точний відгук, але вона задовольнена навчанням там.

0

15

Друзі, а в таких школах паралельно навчають англійської?

0


Вы здесь » Форум для друзей!) » Байки-Загибайки » порадьте хорошу школу програмування