Форум для друзей!)

Объявление

Добро пожалувать на Броварской форум!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для друзей!) » Новости Украины » Ремонт двигуна в іномарці


Ремонт двигуна в іномарці

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

В мене є старенька іномарка, треба мені її трошки підладнати, а саме - зробити капітальний ремонт двигуна.
Я розумію, що це не проста задача, тому сам не планую цим займатися, а хочу знайти нормальних майстрів у Києві.
Хто мені може з цим допомогти?

0

2

Ох, капітальний ремонт двигуна - це буде ваш коштувати нормальних грошей. Але я вам пораджу не економити на цій справі, бо двигун - це один з самих важливих елементів в роботі авто.

0

3

Так, я це розумію добре. Тому без проблем, готовий платити за це, але щоб це справедлива ціна була, бо переплачувати я не готовий. Хотілось би знайти "золоту" середину між якістю та ціною.

0

4

Доброго дня!
В мене є для вас непоганий варіант - автомайстерня в Києві Turbo Diesel Service, яка надає послуги по капітальному ремонту двигунів https://dieselservice.kiev.ua/uk/servic … dvigatelia Раджу вам перейти на сайт за посиланням та детально все вивчити про цей сервіс та про те, які саме послуги вони надають і скільки це вам буде коштувати. Від себе додам, це дійсно класний сервіс, працюють досвідчені та кваліфіковані фахівці, і ціни в них досить прийнятні. Сам до них звертався і цілком задоволений результатом.

0

5

А яка у вас машина? Недавно купив Ягуар. Щось тоже стучить в моторі.

0

6

Я також хочу купити новий Jaguar , але з гарантією та гарантійним обслуговуванням в офіційного дилера, тому, сподіваюсь, позбавити себе подібної проблеми. А ви новий автомобіль купували? Де? Що кажуть там, де вам його продали? Можливо варто звернутись в салон, щоб допомогли з ремонтом?

0

7

Друзі, а порадьте, де можна зремонтувати турбіну? Шукаю сервіс в Києві.

0

8

Ось сайт турбосервісу в Києві https://super-turbo.com.ua/ua/services/repair , де мені лагодили турбіну та зробили все дуже добре. Мене нічого не хвилювало. Замовив ремонт, запчастини вони всі підбирали. Все добре вже довгий час. Тут довга гарантія, тому що відповідально свою роботу виконують.

0


Вы здесь » Форум для друзей!) » Новости Украины » Ремонт двигуна в іномарці